با ما در ارتباط باشید

انسان امروز، زیر بمباران شدیدی از تبلیغات زندگی می کند. یعنی اگر قرار است دیده شوی باید متفاوت باشی. امروزه عنصر کلیدی تبلیغات، خلاقیت است. یعنی کاری را انجام دهی که دیگران نمی کنند. اگر قرار است که مخاطب، تصویر شفافی از پیام ما دریافت کند، اول لازم است که خود ما تصویر شفافی از آنچه می خواهیم بگوییم، داشته باشیم.

ما تبلیغ نمی کنیم که تنها یک اثر کوتاه هنری که اهل فن از آن لذت ببرند، خلق کرده باشیم. ما تبلیغ می کنیم که اثر بخشی تشکیلات را تسریع کنیم، تبلیغ باید بتواند در مخاطب حرکت و اقدامی که ما می خواهیم ایجاد کند.

محیط تجارت، با سرعت، در حال تغییر است. این سرعت، به ویژه تحت تاثیر تجارت الکترونیک و جهانی شدن، دو چندان شده است. امروزه متناسب بودن راهکارهای بازاریابی و مهارت‏ های تبلیغاتی از مهم‏ترین چالش‏ های پیش رو در شرکت‏ ها می‏ باشد.

جهت دادن به رفتار مصرف کننده و با هدف اولویت بخشی به کسب جایگاه در بازارهای جهانی، توجه سنجیده به ارزش‏ های متعالی و مورد نظر مصرف کننده، از جمله موضوعاتی است که بازاریابان و تبلیغ کنندگان عصر حاضر باید درآنها به رقابت و تلاش بپردازند.

بازاریابی و تبلیغات، اگر به درستی تعبیر و به آنها عمل شود، کلید سازگاری، موفقیت و سودآوری شرکت است. وضعیت بازارها با سرعتی شتابان در حال تحول، توسعه و تغییر است. مرزهای صنعت در حال جابجایی است. شرکت‏ ها بیش از هر زمان دیگر به بازنگری و بررسی سریع و جامع درباره مشتریان، رقیبان، توزیع کنندگان محصولات و شیوه‏ های تبلیغاتی خود نیاز دارند.

مهارت و تسلط در تولید آگهی‏ های اثربخش، در طول زمان و در سایه علم و تجربه پدید می‏ آید. اصول، فنون و فرآیند تبلیغات، سیری شتابان به سوی تکامل دارند و هر روز فریبنده‏ تر و موثرتر، مخاطب را نشانه می‏ گیرند. در عین حال، تبلیغات بی‏ بهره از اصول علمی و جذبه‏ های مناسب، تاثیر مطلوبی بر مخاطبان ندارد و حتی می‏ تواند به جایگاه و موفقیت کالا، خدمت، یا به آن اندیشه در جامعه لطمه بزند.

تبلیغات، اغلب، روح، روان و ذهن مردم را مشغول می‏ کند. از این رو، بسیارند کسانی که مایلند بدانند که تبلیغات دقیقا چیست؟ چه رابطه‏ ای با بازاریابی دارد؟ چه کسی خواهان آن است؟ چگونه و برای چه کسانی ساخته می‏ شود؟

پاسخ به این سوالات و دیگر سوالات مشابه، نکات فراوانی را درباره مفهوم، کاربرد، آثار و نحوه تولید آگهی‏ های تبلیغاتی در اختیار می‏ گذارد. از همه مهم‏تر، تبلیغ کنندگان می‏ خواهند بدانند که چگونه می‏ توانند نقطه کانونی ذهن، روان و توجه مصرف کننده را هدف قرار دهند.

یادمان باشد بهترین تبلیغ از زبان مشتریان راضی شنیده می شود. نکته دیگر آن که اگر قرار است تبلیغ موفق شود، باید دانست هدف از ارائه آن چیست؟

کانون تبلیغاتی کیمیا قلم، دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۲۱۳۷ با بهره گیری از امکانات مدرن و نیروهای متخصص و همچنین با تجارب اندوخته خود طی ۱۲ سال سعی دارد با ارائه ایده های نو و مناسب مفاهیم ذکر شده را جامه ی عمل بپوشاند.

برآنیم حتی المقدور مفاهیم پیچیده را در قالبی ساده بریزیم، سادگی در گفتار، نوشتار و تصویر یک هنر است و دالّ بر دانش ارائه کنندۀ آن.

  الف-   مشاوره و برنامه ريزی کليه امور تبليغاتی شما  اعم از:   

۱ –  امور نمايشگاهی.

۲-  طراحی و آماده سازی صفحات المانها و فضاهای گرافيکی.

۳-  تيزر های تلويزيونی-کپشن- زير نويس .

۴-  چاپ و بسته بندی .

۵ –  عکاسی و فيلمبرداری حرفه ای و صنعتی.

ب-  سازماندهي و برپايي همايش هاي داخلي وخارجي و امور نمايشگاهي در تمام زير مجموعه هاي تعريف شده :

۱-برگزاري نمايشگاه در داخل و خارج از كشور در سطح كلان.

۲-برگزاري نمايشگاه تخصصي.

۳-برگزاري همايش هاي داخلي- تخصصي.

۴-زمينه سازي و برپائي نمايشگاههاي چند منظوره .

۵-تبليغات گسترده در امور نمايشگاهي  اعم از : هدايا- سمبلها- تبليغات محيطي- پانل بندي- تبليغات تلوزيوني(تيزر،كپشن ، انيميشن ، زير نويس ، وله و …)- طراحي و آماده سازي صفحات ، المانها و فضاهاي گرافيکی- ساخت استمپر(كاتالوكهاي الكترونيكي ، CD مالتي مديا و Web Site)- كارتهاي اينتر نت تبليغاتي و … .

۶-عقد قرارداد با نمايشگاه ها جهت فعاليتهاي گوناگون.

۷-فيلمهاي تبليغاتي – تيزرهاي تلويزيوني و ساخت برنامه هاي مستند.

۸-جذب اسپانسر جهت فعاليتهاي مختلف و برنامه هاي تلويزيوني.

ج –  تهيه ، تدوين و سياستگذاري در امور طراحي و چاپ : 

۱-طراحي ، چاپ و تكثير انواع بولتن ها ، مجلات و.

۲-طراحي وچاپ تبليغات اعم از: پوستر-كاتالوگ-بروشور-كارت ويزيت- استند-تراكت-جنرال كاتالوگ-تابلوهاي تبليغاتي و…

۳-طراحي و چاپ اوراق اداري از قبيل :(Office Set) – سربرگ- فاكتور- بيجك- سند هاي اداري- پاكت نامه- يادداشت و …

۴-طراحي و اجراي لارج فورمت با درجه وضوح بسيار بالا.

۵-طراحي و چاپ نقشه هاي ساختماني و صنعتي به صورت دو بعدي ، سه بعدي.

۶-پرينت و اسكن تصاوير جهت امور چاپي با درجه وضوح بسيار بالا.

۷-مجهز به كارگاه چاپ سيلك در ابعاد مختلف وكيفيت بسيار بالا.

۸-ساخت تصاوير سه بعدي متحرك (انيميشن ).

وخدمات گسترده ديگر كه در مجال نمي‌گنجد.

برای اثرگذاری بهتر و بیشتر با ما تماس بگیرید.

کانال تلگرام

سفارش کار

0 + 2 = ?